INTENCJE MSZALNE 12.05 – 19.05.2019 r.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 12.05.2019 r.
8,00
1. + JANUSZ SIECZKA 4 r. śm.
2. + ZOFIA POGORZELSKA 3 r. śm. z okazji imienin
10,00
1. + O dar życia wiecznego dla WŁADYSŁAWA KĘDZIORY w 20 r. śm. od wnuczki Anny z rodzicami
11,00 – Bielawy
1. ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚW.
12,00
1. + MARCIN LONC 11 r. śm. od syna Tomka z rodziną
18,00
1. + JAKUB, SŁAWOMIR, JADWIGA SZKUDELSCY i TADEUSZ JANKOWSKI
2. + JOANNA ADAMOWICZ od Moniki Wiatrowskiej z dziećmi
PONIEDZIAŁEK 13.05.19 r.
7,30
1. + ZBIGNIEW KOSIŃSKI od sąsiadów Kruckich
2. + ANNA MĄDRZEJEWSKA od Grażyny i Józefa Dopytalskich
18,00
1. + BOGUMIŁ BARTCZAK od Jadwigi i Jerzego Majewskich
2. + KAZIMIERA(f) LEWANDOWSKA od pracowników Oddziału Neurologii z Konina
3. + JADWIGA SAMULCZYK od sąsiadów: Dominiaków i Deruckich
WTOREK – 14.05.2019 r.
7,30
1. O zdrowie i potrzebne łaski dla Zofii Glapy z okazji urodzin
18,00
1. + MARIANNA JARZĄBEK od rodziny Smugów
2. + ANDRZEJ PYRZ od sąsiadów Wysimirskich
3. + ZOFIA DASZKIEWICZ 1 r. śm.
ŚRODA 15.05.2019 r.
7,30
1. + JÓZEF BARTCZAK od Naszkowskich z rodziną
2. + DARIUSZ NOWAKOWSKI od kolegów z Koła Wędkarskiego przy PKS w Koninie
18,00
1. + ZOFIA SKRZYPCZAK
2. + ZOFIA, MICHAŁ, MARIANNA, KRYSTYNA i HENRYK BANASZAK
3. Zbiorowa za zmarłych z racji 15 dnia miesiąca
CZWARTEK – 16.05.2019 r.
7,30
1. + EWA SITO od siostry Jadwigi z rodziną
2. + ZOFIA KOLIŃSKA od rodziny Kolińskich z Sulęcina
17,00 Bielawy
1. + ZA PARAFIAN
18,00
1. + KSAWERA(f) KOSIŃSKA od Natalii i Błażeja Majerów z rodziną
2. + JÓZEF ROSZAK 6 r. śm.
3. + STANISŁAW STACHURSKI
PIĄTEK – 17.05.19 r.
7,30
1. + ANDRZEJ PYRZ od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńskich z Goliny z Obsługą
2. + WACŁAWA SZYGENDA od Marii Jackowskiej z rodziną
18,00
1. + SABINA KINCEL od współpracowników wnuczki Beaty z Urzędu Miejskiego w Golinie
2. + CZESŁAWA(f) ŁUKASIEWICZ od rodzin: Przygodów i Antczaków
3. + WOJCIECH KUJAWA od rodziny Komiczów
SOBOTA – 18.05.19 r.
7,30
1. + EUGENIUSZ MAJEWSKI od cioci Janiny Bajerskiej z rodzinami: Łuczaków, Kopciów i Nadolskich
2. + BARBARA ŁAWNICZAK od Biegasiewiczów z Węglewa z rodzinami
18,00
1. + JOLANTA KUSZYŃSKA od teściów Siemińskich
2. + NATALIA DOBERSZTYN od Zygmunta z rodziną
3. + FELIKS GAPSKI od chrześniaczki Marianny z mężem i synem
V NIEDZIELA WIELKANOCNA 19.05.2019 r.
8.00
1. + BRONISŁAWA(f) i KAZIMIERZ JARZĘBICCY
2. + CZESŁAW i GENOWEFA STAWSCY
10,00
1. + LEON PLAMOWSKI 28 r. śm. od syna Jerzego z rodziną
11,00 – Bielawy
1. + STANISŁAWA i JÓZEF KĘDZIERSCY
12,00
1. UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚW.
18,00
1. + MARIAN, PATRYCJA, ZOFIA, LECH MACUDZIŃSCY
2. + Zmarli z rodzin: WALERIAŃCZYKÓW, SZYMAŃSKICH i STEFAŃSKICH