OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 05.05.2019 r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 05 maja 2019 r.

Dzisiaj po mszy św. o godz. 10.00 w Kawnicach odbędzie się zmiana tajemnic Żywego Różańca.

Nabożeństwa majowe, na które serdecznie zapraszamy, odprawiane są w Kawnicach codziennie o godz. 17,30. W Bielawach w niedziele po mszy św. w czwartki o godz. 16,30 , a w pozostałe dni powszednie o godz. 18,00. W miejscowościach, w których nie ma świątyń, śpiewajmy Litanię Loretańską i pieśni maryjne przy krzyżach i figurach. Niech polska tradycja maryjna, będzie zawsze żywa także w naszej parafii. Zachęcamy wszystkich, do licznego udziału w tej pięknej modlitwie Kościoła.

Ze względu na Uroczystość MB Królowej Polski, przypadającą w pierwszy piątek miesiąca, chorych z sakramentalną posługą odwiedzimy w drugi piątek miesiąca – 10 maja

W sobotę 11 maja już po raz 39 przybędzie do naszego sanktuarium Pielgrzymka Trzeźwościowa. Pątnicy dziękować będą za mniejsze i większe zwycięstwa nad sobą i prosić o łaskę do trwania w trzeźwości. Msza św. z udziałem pielgrzymów odprawiona będzie o godz. 21,30.

Ofiary składane na tacę za tydzień w drugą niedzielę miesiąca, przeznaczone będą na prace remontowe prowadzone w naszym kościele. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

Rocznica I Komunii św. w Bielawach odbędzie się w niedzielę 12 maja o godz. 11,00, a tydzień później 19 maja w Kawnicach o godz. 12,00 przeżywać będziemy Uroczystość Pierwszej Komunii św.

W poniedziałek 13 maja po nabożeństwie majowym i Mszy św. wieczornej rozpoczniemy odprawianie nabożeństw Fatimskich.

Osobom, które trudziły się przy sadzeniu kwiatów i pieleniu rabatek na terenie przykościelnym z serca dziękujemy. Niech Bóg przez wstawiennictwo Maryi Pocieszycielki obficie błogosławi.

O zakup kwiatów i przygotowanie kościoła na niedzielę 12 maja prosimy mieszkańców Kawnic z ul. Za torami.

INTENCJE MSZALNE

MODLITWA DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Modlitwa w intencji solenizantów, jubilatów tygodnia i dobrodziejów naszego Sanktuarium.