OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10.06.2018 r.

X NIEDZIELA ZWYKŁA

Trwa czerwiec, miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są w dni powszednie po mszy św. wieczornej o godz. 18,00  a w niedziele przed mszą św. wieczorną o godz. 17,30.  W Bielawach w niedziele i  czwartki po mszy św.

Ofiary składana dziś na tacę z racji drugiej niedzieli miesiąca przeznaczone są na prace remontowe prowadzone w naszym kościele. Niech Bóg błogosławi darczyńcom.

W  środę 13 czerwca o godzinie 17,00  ks. Bp. Krzysztof Wętkowski udzieli Sakramentu Bierzmowania  młodzieży naszej parafii. Spowiedź kandydatów do bierzmowania ich rodziców, świadków i rodzin odbędzie się w poniedziałek 11 czerwca  o godz. 18,30. Posługę w konfesjonałach pełnić będą kapłani naszego dekanatu za co serdecznie dziękujemy. Tego wieczora poświęcone zostaną także pamiątkowe krzyże.

Intencje mszalne zamówione na 13 czerwca na godziną 18.00 ze względu na uroczystość bierzmowania, odprawione zostaną o godzinie 17,00.

O zakup kwiatów i przygotowanie kościoła na uroczystość zaślubin i niedzielę 17 czerwca prosimy Nowożeńców. Serdecznie dziękujemy.

INTENCJE MSZALNE / MODLITWA O POWOŁANIA

Modlitwa za solenizantów, jubilatów i dobrodziejów