INTENCJE MSZALNE 08.04. – 15.04.2018 r.

 II NIEDZIELA WIELKANOCNA czyli Miłosierdzia Bożego – 08.04.2018 r.

8,00

  1. + ANNA ŻABIEREK
  2. + SŁAWOMIR GIELNIAK od mamy, siostry Wiesi i siostrzenicy Natalii z rodziną

10,00

  1. Dziękczynno błagalna z okazji 70 urodzin Elżbiety

12,00

  1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Helenki w pierwszą rocznicę urodzin i dla Marysi w 4 rocznicę urodzin.

18,00

  1. + HELENA, FELIKSA(f) i JAN STASZKÓW
  2. + JÓZEF WALCZYŃSKI od rodziny Witulskich

PONIEDZIAŁEK – 09.04.2018

7,30

  1. + BRONISŁAWA(f) BUDNA od chrześniaczki Danieli z rodziną
  2. + ALEKSANDER PAULIŃSKI od sąsiadów Boberskich i Siekierów

18,00

  1. + ZOFIA ORZECHOWSKA od Jana Orzechowskiego, Klary Wiśniewskiej z rodziną oraz od Katarzyny Pałuckiej i Teresy Sędziak z rodziną
  2. + HENRYK JANIAK od pracowników przedszkola nr 14 w Koninie oraz od Zakładu Pogrzebowego Dyderscy z obsługą ze Starego Miasta
  3. + MARIANNA ŁECHTAŃSKA od Marioli i Pawła Niemiec

WTOREK –  10.04.18 r.

7,30

  1. + MARIANNA I JÓZEF SIUPA, BRONISŁAWA(f) MACIEJEWSKA od syna Piotra z rodziną
  2. + DARIUSZ KUSZYŃSKI od roczników 2002, 2003 SP w Kawnicach oraz od absolwentów SP w Kawnicach z roczników 2000 i 2001 z rodzicami.

18,00

  1. + KAZIMIERZ KALIŃSKI od chrześniaczki Kasi z rodziną oraz od Barbary z rodziną z Wrocławia
  2. + WERONIKA TYCZKOWSKA od wnuka Mariusza z rodziną oraz od wnuczki Niny z dziećmi
  3. + KAROLINA GARBARCZYK od kuzyna Jarosława z żoną i synem

ŚRODA – 11.04.18 r.

7,30

  1. + JAN MUCHA od siostry Marysi z rodziną
  2. + KRYSTYNA CZAJKA od brata Zbyszka z rodziną

18,00

  1. + LILA JABŁOŃSKA od siostry Eli z rodziną
  2. + STANISŁAW KOBIERSKI (w r. śm.) i + HERMENEGILDA KOBIERSKA
  3. + JÓZEF GARBARCZYK (w rocznicę śm.)

CZWARTEK – 12.04.18 r.

7,30

  1. + WANDA WIATROWSKA od rodziny Stefaniaków z Poznania oraz od Anny Biegasiewicz z rodziną
  2. + ZOFIA DASZKIEWICZ od Aleksandry Kropidłowskiej z rodziną

18,00

  1. + ZOFIA ANKLEWICZ od rodziny Warchlewskich z Konina oraz od siostrzenicy Elżbiety z mężem, dziećmi i wnukami
  2. + HELENA GUŹNICZAK od rodzin: Opielskich i Frontczaków
  3. + WIESŁAW ŁASKARZEWSKI od Ewy Nadolskiej z rodzina i mamą

 PIĄTEK – 13.04.18 r.

7,30

  1. + WANDA MARCINIAK od teściowej Walerii i Jadwigi Szczepankiewicz z rodziną oraz od wnuczki Joli z rodziną
  2. + JÓZEF DZIAŁAK od uczestników pogrzebu

18,00

  1. + KACPER BRYL od rodzin: Jacyków, Gospodarków i Kołackich
  2. + PAWEŁ KINALSKI od sąsiadów z ul. Kwiatowej
  3. + JAN KRASIŃSKI od Zofii Łęt z rodziną

SOBOTA – 14.04.18 r.

7,30

  1. + WANDA DOMINIAK od współpracowników córki ze Spółdzielni Inwalidów „Przyjaźń” ze Słupcy oraz od Galwasów z rodziną
  2. + ANTONI KRASKA od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńscy z obsługą z Goliny

18,00

  1. + STANISŁAW KUJAWA od Ewy Olesiak oraz od rodziny Babiaków
  2. + REGINA KUZNOWICZ od rodzin: Krzemińskich i Grzebieluchów oraz od sąsiadów Rygutów
  3. + WITOLD NOWICKI od rodziny Sucharskich z Węglewskich Holendrów

 III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.04.2018 r.

8,00

  1. + KAZIMIERZ KALIŃSKI od Wacława z rodziną oraz od rodziny Stałanowskich
  2. + JAN, JADWIGA i STANNISŁAW ŻEROMSCY

10,00

  1. + EDWARD KOZIARSKI 14 r. śm.

12,00

  1. ZA PARAFIAN

18,00

  1. + JÓZEF WALCZYŃSKI od dyrekcji, czynnych i emerytowanych nauczycieli i pracowników SP w Kawnicach
  2. + ZOFIA DASZKIEWICZ od męża i syna Jana