Parafia Matki Bożej Pocieszenia w Kawnicach

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

24 WRZEŚNIA 2017 ROKU

 

  1. Kończy się lato i zbliża się zima. Ponieważ obecnie jest dość dobra cena na olej opałowy to chcielibyśmy w najbliższym czasie kupić olej do ogrzewania kościoła. W związku z tym, w przyszłą niedzielę, ofiary składane na tacę przeznaczone będą na zakup oleju opałowego.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w zeszłą niedzielę,. które przeznaczone zostaną na malowanie kościoła. Na koncie mamy już 3500zł
  3. Dzisiaj ks. Stanisław obchodzi swoje imieniny. Nasze życzenia, Czcigodnemu Solenizantowi złożymy dzisiaj na Mszy świętej o godzinie 12.00.
  4. W niedziele, na Mszę świętą o godzinie 10.00 zapraszamy młodzież z naszej parafii a szczególnie gimnazjalistów przygotowujących się do bierzmowania.
  5. Młodzież klas VII szkoły podstawowej przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania mogą odbierać deklaracje uczestnictwa w spotkaniach formacyjnych i składać je u ks. Ryszarda i w kancelarii parafialnej do wtorku września.
  6. Rozpoczynamy przygotowania formacyjne związane z przygotowaniem do przyjęcia sakramentów świętych:

we wtorek 19.09– rodzice i dzieci z VII kl. szkoły podstawowej

– w środę 20.09 – rodzice i młodzież z klasy II Gimnazjum

– w czwartek 21.09– rodzice i młodzież z klasy III Gimnazjum

    Spotkania rozpoczynają się  Mszą świętą w kościele o godzinie 18.00

   Obecność obowiązkowa.

  1. W sobotę 23.09 o godz. 11.00 rozpoczęcie roku oazowego dla dzieci i młodzieży. Zapraszam wszystkich oazowiczów i tych, którzy chcieliby się zapisać do Oazy
  2. Zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach w Kawnicach.

w środę: nabożeństwo do Matki Bożej Pocieszenia

– w piątek: nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Nabożeństwa rozpoczynają się o godzinie 17.35

  1. Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Słubic w dniu 7 października 2017 r. w związku wydarzeniem duchowym Różaniec do granic. Więcej informacji na plakacie.
  2. Dom rekolekcyjny w Rościnnie zaprasza na weekendowe rekolekcje małżeńskie 29.09 – 01.10..2017r. więcej informacji na plakacie