22 – 28 maja 2017 r.

22. 05 – poniedziałek
7.30
+ ZBIGNIEW WOŹNICKI od Agnieszki i Grzegorza Szymańskich z rodziną
18.00
1. + ZOFIA RASZEWSKA od wnuka Jacka i Darka z rodzinami oraz od wnuka Radosława z rodziną i wnuczki Izabeli z rodziną
2. + ZOFIA POGORZELSKA od córki chrzestnej oraz od rodziny Pogorzelskich ze Starego Miasta
3. + JAN I MARIA MARCINIAK od rodziny Kowalińskich

23.05 – wtorek
7.30
1. + BOŻENA SZUBIŃSKA od rodziny Janiaków oraz od rodziny Kapuścińskich
2. + MARIANNA BĄCELA od wnuczki Marysi z rodziną
18.00
1. + DANUTA KURZAWA od Karmowskich z dziećmi i rodzinami oraz od rodziny Liczbińskich
2. + JERZY NOWAK od kuzynki Marzeny Świątek z rodziną oraz od kuzynki Marzeny Wyrobek z rodziną
3. + MARIANNA I STANISŁAW PAWLACZYK
4. + JADWIGA BOBROWSKA od wnuka Tomasza z Ewą oraz od chrzestnej Krystyny z rodziną
5. + JADWIGA GORZKIEWICZ od sąsiadów Juśkiewiczów i Kupczyków oraz od sąsiadów Łętowskich
6. + JADWIGA GŁOWACKA od sąsiadów z 8 klatki bloku nr 25 oraz od rodzin: Józefa Spławskiego i Stefanii Antkowiak

24.05 – środa – NMP Wspomożenia Wiernych
7.30
1. + CZESŁAWA (f) ULAŃSKA od Andrzeja Wituckiego oraz od rodziny Woźniaków z Węglewskich Holendrów
2. + STEFAN PIGUŁA od sąsiadów z klatki oraz od Wojdyńskich i zakładu pogrzebowego w Golinie
18.00
1. W intencji Próśb i podziękowań do NMP Wspomożenia Wiernych
2. + STANISŁAW KOPCZYŃSKI od kuzyna Krzysztofa z rodziną oraz od Natalii i Tomasza Pogorzelskich
3. + WIKTOR LICZBIŃSKI od rodziny Liczbińskich z Osieczy oraz od Tolka z rodziną

25.05 – czwartek
7.30
1. + MARIANNA KOPEĆ od Teresy Nowak z rodziną oraz od rodziny Kołodziejczaków z Kolna i Węglewa
2. + KRZYSZTOF KUZNOWICZ od rodzin: Grzeszczaków i Nadolskich oraz od rodzin: Ławniczaków i Graczyków ze Sławska
18.00
1. + ANNA KACPROWICZ od sąsiadów: Ilony i Andrzeja Mimierów oraz od Marii Rybackiej z córkami
2. + ELŻBIETA PIECHOTA od siostry Janki z rodziną oraz od siostrzeńców: Karoliny i Przemka z rodzinami
3. + ADELA HAJEWSKA od kuzynki Jadzi z rodziną oraz od siostrzeńca Jana z żoną i dziećmi

26.05 – piątek – św. Filipa Nereusza
7.30
1. + GENOWEFA RUSIN od rodziny Cieplińskich oraz od Genowefy Dadaniak
2. + MARIANNA I LEOKADIA GÓRNE
18.00
1. + ZBIGNIEW WOŹNICKI od kolegi Marka Wieczorka
2. + IRENA ŻERKOWSKA od kuzynki Heni z Konina oraz od Daszkiewiczów z Węglewa
3. + KAZIMIERZ GARBARCZYK od kuzyna Krzysztofa Jasiczka oraz od kolegi Marka Wieczorka i Romana Dziublewskiego
4. + TADEUSZ GĄCERZ od rodzin: Jabłońskich i Bajdków oraz od Kazimierza Szymańskiego

27.05 – sobota
7.30
1. + TADEUSZ GĄCERZ od Stefana i Haliny Michalewskich oraz od rodziny Hanke
2. + JADWIGA GORZKIEWICZ od Igi i Eryka z rodzinami oraz od Elwiry i Darka z Natalką
3. + STANISŁAW I STEFANIA (f) KALISCY
18.00
1. + ANDRZEJ GÓLCZYŃSKI od Nauczycieli i Pracowników Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Golinie oraz od zarządu Oddziału ZNP w Golinie
2. + WALERIA MARCINIAK od wnuczki Moniki z mężem i córką oraz od chrześniaczki Jadwigi z rodziną
3. + STANISŁAW I JÓZEFA (f) GROBELNI I ICH DZIECI

28.05 – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
8.00
1. + GENOWEFA I CZESŁAW STAWSCY
2. + SEWERYNA (f) I LUCJAN WITKOWSCY
10.00
+ WŁADYSŁAW WOŹNIAK w 11. rocznicę śmierci I ZMARLI Z RODZINY WOŹNIAKÓW
12.00
Dziękczynna z okazji Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dzieci i ich rodzin
18.00
1. Dziękczynna z okazji 1. rocznicy ślubu MAGDALENY I ŁUKASZA z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata pożycia małżeńskiego
2. + GENOWEFA I JÓZEF PAWLAK