15 – 21 maja 2017 r.

15. 05 – poniedziałek
7.30
1. + ZBIGNIEW WOŹNICKI od rodziny Marciniaków
2. + HALINA KOMOROWSKA od chrześniaka Marcina z rodziną
18.00
1. + Zbiorowa za zmarłych z racji 15. dnia miesiąca
2. + ZOFIA POGORZELSKA z okazji imienin od męża
3. + ZOFIA SKRZYPCZAK z okazji imienin

16.05 – wtorek – św. Andrzeja Boboli
7.30
1. + JADWIGA BOBROWSKA od sąsiadów Dopytalskich z Kraśnicy oraz od Koleżanek z Koła Gospodyń Wiejskich z Kraśnicy
2. + TADEUSZ GĄCERZ od Gieni i Romana Kostrzewów, Kazimiery (f) Adamczewskiej oraz od Wojdyńskich i zakładu pogrzebowego w Golinie
18.00
1. + ANTONI KUSZYŃSKI od brata Kazimierza z rodziną
2. + DANUTA KURZAWA od Zofii i Stanisława Laskowskich oraz od Trzeciej Róży Żywego Różańca
3. + WIKTOR LICZBIŃSKI od syna Tomasza z rodziną oraz od córki Anny z rodziną
4. + BOŻENA SZUBIŃSKA od rodziny Pacanowskich z Brzeźniaka oraz od rodziny Królów z Brzeźniaka
5. + JADWIGA GORZKIEWICZ od rodzin: Bączkowskich i Kasprzyków ze Słupcy oraz od rodziny Trzuskolasów
6. + MARIANNA KOPEĆ od teściowej Janiny Bajerskiej oraz od wnuka Arka z rodziną
7. + JADWIGA GŁOWACKA od syna Grzegorza z rodziną oraz od Anny Szafrańskiej z rodziną
8. + ZOFIA ŁEBEK z okazji imienin od Danuty

17.05 – środa
7.30
1. + MARIANNA PODLASIŃSKA w 1. rocznicę śmierci
2. + STEFAN PIGUŁA od uczestników pogrzebu
18.00
1. + STANISŁAW KOPCZYŃSKI od chrzestnego Bronisława oraz od teściowej Haliny Kruszyńskiej z rodziną
2. + JERZY NOWAK od Ewy Olesiak oraz od Piotra Olesiaka
3. + ADELA HAJEWSKA od siostry Heleny oraz od Brata Józia z rodziną

18.05 – czwartek
7.30
1. + JANINA WIATROWSKA od uczestników pogrzebu oraz od Mirosława Kozłowskiego z rodziną
2. + KRZYSZTOF KUZNOWICZ od Danuty Mazur z rodziną oraz od pracowników i właścicieli P.W. TADEUSZ SZYKOWNY
18.00
1. + ANNA KACPROWICZ od chóru CONSOLARE oraz od OAZY CHORYCH z Lichenia
2. + ELŻBIETA PIECHOTA od kuzynów: Stanisława i Andrzeja Szadkowskich z rodzinami oraz od Róży Żywego Różańca
3. + EDWARD SOCHA od córki Renii z rodziną w 25. rocznicę śmierci

19.05 – piątek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Jedynego Kapłana
7.30
1. + GENOWEFA RUSIN od rodziny Żabierków oraz od rodziny Lepczyków
2. + CZESŁAWA (f) ULAŃSKA od pracowników „Hospicjum Domowego” MAX-MED oraz od Krystyny Trzuskolas z rodziną
18.00
1. + ZBIGNIEW WOŹNICKI od strażaków i władz samorządowych Miasta i Gminy Golina
2. + IRENA ŻERKOWSKA od Jadwigi i Lecha Wentów oraz od Magdaleny i Wojciecha Żerkowskich z rodziną
3. + KAZIMIERZ GARBARCZYK od kuzyna Sylwka oraz od kuzynki Gosi Jamrozik z mężem i dziećmi
4. + TADEUSZ GĄCERZ od Andrzeja Roszaka z rodziną z Ostrowitego oraz od rodziny Pasterskich

20.05 – sobota
7.30
1. + TADEUSZ GĄCERZ od Krystyny Piechockiej z dziećmi oraz od rodziny Lewandowskich
2. + JADWIGA GORZKIEWICZ od Sabiny i Józefa Chojnackich z rodziną oraz od Andrzeja Z rodziną
18.00
1. + ANDRZEJ GÓLCZYŃSKI od Ochotniczej Straży Pożarnej w Węglewie oraz od sąsiadów Kołodziejczaków i Kołodziejczaków z Kolna z rodzinami
2. + ZDZISŁAW LIGOCKI od sąsiadów: Majkowskich i Furmaniaków oraz od sąsiadów Tojerów
3. + WALERIA MARCINIAK od syna Józefa z Elą i Olą oraz od syna Andrzeja z żoną

21.05 – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
8.00
1. + BRONISŁAWA (f) I KAZIMIERZ JARZĘBICCY
2. + JANINA, WIKTOR, FRANCISZEK, JAN ŻEROMSCY ORAZ ICH RODZICE
10.00
W intencji dzieci, które po raz pierwszy w pełni uczestniczą we Mszy świętej oraz ich rodziców
12.00
+ KRZYSZTOF KAŹMIERCZAK w rocznicę śmierci
18.00
1. + HENRYK KOBIERSKI od żony Barbary z dziećmi
2. + NATALIA DOMSKA od sąsiadów Wolinowskich oraz od Anny i Jarosława z dziećmi