9 – 15 maja 2016 r.

9. 05 – poniedziałek
7.30
1. + IZYDOR SZCZEPANIAK od Czesławy (f) Ulańskiej
2. + ANNA WYDRA od rodziny Szczepaniaków   z Głodowa
18.00
1. + JERZY KUZNOWICZ od siostrzeńca Norberta z rodziną
2. + TERESA WOŹNIAK od kuzynek: Barbary i Kasi
3. + ANTONI I STEFANIA DRZYMAŁA

10.05 – wtorek
7.30
1. + EDWARD KOZIARSKI w 12. rocznicę śmierci
2. + WOJCIECH KUBIAK od cioci Anny Tomczak
18.00
1. + LEON PLAMOWSKI w 25. rocznicę śmierci od syna Jerzego z żoną Barbarą i siostrą Barbarą
2. + WŁADYSŁAW KĘDZIORA w 17. rocznicę śmierci od wnuczki Ani z mamą
3. + KRYSTYNA KOPEĆ od córki Iwony z Tomkiem, Hubertem i Filipem
4. + RYSZARD ANTKOWIAK od kuzynki Czesłąwy Olek z mężem i rodziną
5. + ANIELA PODLESIŃSKA od chrześniaczki Krystyny z rodziną
6. + WŁADYSŁAW WOJACZYK od od chrześniaczki Ani z mężem
7. + ZOFIA BEKKER od Anny Kacprowicz
8. + SABINA KUBIAK od kuzyna Krystiana z rodziną

11.05 – środa
7.30
1. + GRAŻYNA SYPNIEWSKA od rodziny Kolibabków
2. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od Wojdyńskich i zakładu pogrzebowego w Golinie
18.00
1. + JANINA ŁAPIGROSZ od Teresy Ożgo z rodziną
2. + RYSZARD KORDYLEWSKI od siostrzenicy Małgorzaty
3. + MATEUSZ ŻABIEREK od dziadków Michalaków

12.05 – czwartek
7.30
1. + SZCZEPAN LENARTOWICZ od rodzin: Stefanowskich, Piaskowskich, Zielińskich, Kunków i Toberów
2. + JAROSŁAW JACKOWSKI od rodziny Wieczorkowiczów z Konina
18.00
1. + TERESA WOŹNIAK od kuzynek: Benedykty (f) i Jadwigi
2. + BRONISŁAWA (f) KORDYLEWSKA w rocznicę śmierci
3. + JÓZEF KORDYLEWSKI od córki Teresy z mężem

13.05 – piątek – św. Marii Dominiki mAZZARELLO
7.30
1. + JERZY KUZNOWICZ od Łukasza i Kasi
2. + WIESŁAW DZIUBLEWSKI od Reginy Dopytalskiej
3. + MATEUSZ ŻABIEREK od rodziny Kuznowiczów i Sieczków
18.00
1. + ANNA WYDRA od wnuka Dawida z Sonią
2. + IZYDOR SZCZEPANIAK od teściów Skowrońskich

14.05 – sobota
7.30
1. + JÓZEF KORDYLEWSKI od kuratorów zawodowych dla dorosłych Sądu Rejonowego w Koninie
2. + KRYSTYNA KOPEĆ od rodziny Kuznowicz i Socha z Konina
3. Dziękczynna w intencji ZOFII z okazji urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
18.00
1. + RYSZARD KORDYLEWSKI od brata Józefa z rodziną
2. + WOJCIECH KUBIAK od szwagierki Emilii Sędziak z Michałem i Olkiem
3. + HALINA, ROMAN I MATEUSZ

15.05 – ZESŁANIE DUCHA ŚWIETEGO
8.00
1. + ZOFIA SKRZYPCZAK z okazji imienin
2. + JÓZEF KALIŃSKI
10.00
PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
12.00
+ JÓZEFA (f) FRANIKOWSKA od Janiny i Kazimierza Katulskich
18.00
1. + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH z racji 15. dnia miesiąca
2. + JAN, WALERIA, CZESŁAW, PELAGIA I HENRYK WALERIAŃCZYK, ANNA, BRONISŁAWA (f) I JÓZEF SZYMAŃSCY