XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Od piątku grupa naszej młodzieży uczestniczy w Zlocie Młodzieżowych Grup Salezjańskich w Pile.

2. Zbliża się październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Jest to dobra okazja, aby wziąć różaniec do ręki, a być może i podjąć się systematycznego odmawiania przynajmniej jednej dziesiątki dziennie. W związku z tym, dzisiaj ksiądz Stanisław wraz z zelatorami zachęca i zapisuje chętnych do Żywego Różańca. Szczególnie zależy nam na mężczyznach oraz dzieciach i młodzieży.

3. Jutro przypada 24 dzień miesiąca. W naszej parafii jest to dzień wspomnienia NMP Wspomożenia Wiernych. Zapraszamy na wieczorną Mszę świętą w intencji próśb i podziękowań. Na godzinę 20.00 zapraszamy na procesję różańcową. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej.

4. Jutro zapraszamy dzieci przygotowujące się do pełnego uczestniczenia we Mszy świętej, wraz z rodzicami, na spotkanie inicjacyjne w czasie Mszy świętej o godzinie 18.00. Obecność obowiązkowa

5. W poprzednią niedzielę niechcący wprowadziliśmy Was w błąd. Mianowicie o. Jan Boshobora poprowadzi na hali sportowej w Kazimierzu Biskupim modlitwę uzdrowienia w dniu 27 października a nie, jak zostało ogłoszone, we wrześniu. Za pomyłkę serdecznie przepraszamy.

6. Dziękujemy narzeczonym za przygotowanie kwiatów na dzisiejszą niedzielę. O przygotowanie kwiatów w tym tygodniu prosimy mieszkańców Kawnic z ulicy Królewskiej i z ulicy Zielonej.

7. W tym tygodniu:
– we wtorek wspominamy bł. Władysława z Gielniowa
– w czwartek wspominamy św. Wincentego à Paulo
– w piątek wspominamy św. Wacława
– w sobotę obchodzimy święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – szczególnie polecamy „Przewodnik Katolicki”, oraz inne czasopisma. Zachęcamy także do słuchania Radia „Maryja” i oglądania telewizji „Trwam”.

INTENCJE MSZALNE

Przez wstawiennictwo MB Pocieszycielki Strapionych pomódlmy się w intencji solenizantów, jubilatów tygodnia i dobrodziejów naszego Sanktuarium.

Na rozpoczynający się tydzień przyjmijcie Boże błogosławieństwo.