INTENCJE MSZALNE OD 09.01 – 16.01.2022

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO  09.01.2022

8.00

+ KAZIMIERA NOWACZYK gr.9

+ JANINA I ANTONI ANASTAZIAK, SALOMEA I ANTONI WALASZCZYK

10.00

+ JOANNA ADAMOWICZ 3rocz. śm. I BOLESŁAW ADAMOWICZ

12.00

+ TADEUSZ ETYNKOWSKI od Jadwigi i Wacława Krupskich z Kazimierza Biskupiego

18.00

+ KRYSTYNA KUSIOŁEK gr. 9

+ STANISŁAW CZUBA od siostry Elżbiety z rodziną

10.01.2022 – PONIEDZIAŁEK

7.30

+ LEOKADIA GĄCERZ od rodzin Piechockich, Gardeckich. Wiolety Piechockiej

+ KAZIMIERA (f) NOWACZYK gr. 10

+ KRYSTYNA KUSIOŁEK gr. 10

+ HENRYK SZCZEPANKIEWICZ (urodzinowa)

18.00

Kraśnica – Wieś z Kolonią Przyległą, Zielona Dolina, Zielonych Traw

11.01.2022- WTOREK

7,30

+ KAZIMIERA NOWACZYK gr. 11

+ JANINA WRÓBEL od Nowaków i Urbańskich z Kawnic

+ KRYSTYNA KUSIOŁEK gr. 11

+ JÓZEF PŁAWSKI 11rocz. śm. ZOFIA I FRANCISZEK PŁAWSKICH

18.00

Rosocha i Rosocha Pierwsza, Rosocha Druga, Rosocha Trzecia, Rosocha Kolonia ulica Pod Sosnami i ulica Maniusin (oprócz ul. Miłej)

12.01.2022 – ŚRODA

7,30

+ KAZIMIERA NOWACZYK gr. 12

+ KRYSTYNA KUSIOŁEK gr. 12

+ JERZY WRÓBEL od chrześniaka Mirka Walczaka z żoną i dziećmi

+ ELŻBIETA IRENA MIKUŁA od uczestników pogrzebu

18.00

Kraśnica Kolonia – ulice: Nad Stawami, Młynki Kraśnickie, Nadwarciańska i Liliowa oraz domy od Konina do Węglewa Kolonii po obu stronach DK nr 92 i domy do torów i za torami

13.01.2022– CZWARTEK   

8,30

+ KAZIMIERA NOWACZYK gr.13

+ KRYSTYNA KUSIOŁEK gr. 13

+ JÓZEFA (f) JASIŃSKA od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńskich w Golinie z Załogą

+ BOGUMIŁ WIŚNIEWSKI od córki Marty z Rafałem

18.00

Bielawy

14.01.2022 – PIĄTEK

7,30

+ HELENA PAWLACZYK od rodziny Łąców

ZA ZMARŁYCH W 15 DZIEŃ MIESIĄCA

18.00      

+ KAZIMIERA NOWACZYK gr.14

+ KRYSTYNA KUSIOŁEK gr. 14

15.01.2022 SOBOTA

7.30

+ TADEUSZ ETYNKOWSKI od sąsiadów rodziny Zacharewiczów

+ STANISŁAW HYŻY od Wandy Ligockiejz rodziną

18,00      

+ KAZIMIERA NOWACZYK gr.15

+ KRYSTYNA KUSIOŁEK gr. 15

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.01.2022

8.00

+ KAZIMIERA NOWACZYK gr. 16

+ WACŁAWA (f) I WŁADYSŁAW HAJEWSCY

10.00

+ HENRYKA (f) CHOJNACKA od brata Stanisława z rodziną

12.00

+ RYSZARD ANTKOWIAK  w 6 rocz. śm. I RODZICÓW JÓZEFA (F) I FRANCISZKA ANTKOWIAK

18.00

+ KRYSTYNA KUSIOŁEK gr. 16

+ JERZY WRÓBEL od siostry Jadwigi z mężem