OGŁOSZENIA NA XXIII NIEDZIELĘ 05.09.2021

W minioną sobotę i niedzielę przeżywaliśmy odpust parafialny. Raz jeszcze pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości: kapłanom, osobom odpowiedzialnym    za liturgię, śpiewy, dekoracje, przygotowanie ołtarza polowego i placu, sekcji kulinarnej, młodzieży i dzieciom. Niech Bóg  obficie błogosławi.

Po wakacyjnej przerwie:

  1. Kancelaria parafialna, jak dotąd w ciągu roku, czynna będzie we wtorki i czwartki  w godzinach 16,00 – 17,00 oraz w soboty              9,00 – 10,00
  2. W Bielawach w tym roku szkolnym, na mszę św. w dzień powszedni, zapraszamy w środy o godz. 17,00.

Nasze Oratorium Domek Młodzieży wraca do codziennego funkcjonowania od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-21:00

W poniedziałek od godziny 19:00 w Oratorium odbędzie się pierwsza po wakacyjnej przerwie próba zespołu młodzieżowego. Zapraszamy.

Spotkanie młodzieży z klas 8 przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania i jej rodziców odbędzie się we wtorek 7 września o godz. 19,00 w kościele w Kawnicach.

Pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie scholki dziecięcej będzie we wtorek o godzinie 16:00 w Oratorium serdecznie zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej.

Chór Consolare zapraszamy na wznowione próby na środy o godzinie 19:00,, natomiast przesłuchanie nowych chętnych do chóru będzie         w piątek o godzinie 19:00

W sobotę 11.09 na godzinę 11:00 Wspólnota Oazowa zaprasza          na rozpoczęcie roku oazowego do Kościoła, a potem do Domku Młodzieży.

Następna niedziela, to druga niedziela miesiąca. Ofiary składane tego dnia na tacę, tradycyjnie przeznaczone są na prace remontowe prowadzone w naszym parafialnym kościele. Bóg zapłać darczyńcom.

 

W Przyszłą niedzielę 12 września po mszy św. O godz. 12.00 pierwsze spotkanie rodziców i dzieci, które będą przygotowywały się do pierwszej komunii św. W przyszłym roku.

W sobotę 18 września organizowana jest pielgrzymka dekanalna do Gniezna aby podziękować Bogu       za beatyfikację Sługi Bożego Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Nasza parafia otrzymała przydział dziesięciu osób. Zapisywać się można po każdej Mszy św. , a także w biurze parafialnym. Wyjazd o godz. 10.00. Msza św. Dziękczynna             o godz. 12.00. Koszt 20 zł.

O zakup kwiatów i przygotowanie kościoła na niedzielę                    12 września prosimy nowożeńców. Serdecznie dziękujemy.