INTENCJE MSZALNE 05.09 – 12.09.2021

XXIII  NIEDZIELA ZWYKŁA 05.09.2021 r.

8,00

  1. + GENOWEFA RUSIN, ALEKSANDRA I KAZIMIERZ KUBIAKOWIE ORAZ FELIKSA
  2. + TADEUSZ KRAKOWSKI gr. 5

10,00

  1. + LUCJAN KAPUŚCIŃSKI 17 rocz. śm.
  2. INTENCJA RÓŻY MB. SZKAPLERZNEJ

11.00 – Bielawy

  1. + RYSZARD, WERONIKA, JÓZEF BUGAJ I ZMARŁYCH Z RODZINY

12,00

1. O POWRÓT DO ZDROWIA DLA KATARZYNY

18,00                                                               

1.  + JÓZEF TOMCZYK od siostry Heni z rodziną

2.  + ZYGMUNT DOBERSZTYN od rodzin Jaskólskich i Zastawa

 

PONIEDZIAŁEK  – 06.09.2021 r.

7,30

  1. + TADEUSZ KRAKOWSKI gr. 6
  2. + HENRYKA (f) CHOJNACKA od rodzin Łysiaków i Płucienników
  3. + HENRYKA (f) CHOJNACKA od rodziny Chałupniczaków z dziećmi

18,00

  1. + MARIA NOWAK od siostry Małgorzaty z rodziną
  2. + STANISŁAW ZDZISŁAW ŁUCZYŃSKI od Józefy i Zdzisława Bełzów ze Słupcy
  3. + LUCJAN GÓRNIAK od Agnieszki z rodziną

WTOREK  – 07.09.2021 r.

7,30

  1. + SABINA KUBIAK od Zakładu Pogrzebowego Wojdyńskich              z Goliny z obsługą
  2. + BRONISŁAWA (f) WANERSKA od Agnieszki i Zbyszka z Kawnic
  3. + MARIANNA CZUBA od córki Eli z rodziną

18,00

  1. + CZESŁAW GARBARCZYK od Zofii Gertner z rodziną
  2. + TADEUSZ KRAKOWSKI gr. 7
  3. + BOGUMIŁA KURZAWA od Sylwestra Stasińskiego z rodziną

ŚRODA  –  08.09.2021 r.

7,30

  1. + TADEUSZ KRAKOWSKI gr.8
  2. + MARIANNA CZUBA od córki Eli z rodziną
  3. + JAN NIOECHCIELSKI od Danuty Szczepaniak z rodziną

17.00 BIELAWY

  1. + ZOFIA PUK od Zofii i Ryszarda Wachowiak

18,00

  1. + ANTONI, GENOWEFA I ELŻBIETA JACKOWSCY
  2. + JADWIGA DYBCZAK od chrześniaka Pawła z rodziną
  3. + PIOTR KORDYLEWSKI od Zdzisławy i Aleksandry Kordylewskich

CZWARTEK  09.09.2021 r.

7,30

  1. + TADEUSZ KRAKOWSKI gr. 9
  2. + ZDISŁAW ŻMUDA od Danuty i Oli z rodziną
  3. + MARIANNA CZUBA od córki Eli z rodziną

18,00

  1. + KRYSTYNA FRĄTCZAK – SENDECKA od bratowej Janiny Olas
  2. + JERZY KRUCKI od sąsiadów Kosińskich
  3. + TERESA ŁUCZAK od Doroty i Aleksandry

PIĄTEK – 10.09.2021 r.

7,30

  1. + TADEUSZ KRAKOWSKI gr. 10
  2. + LEOKADIA GONCERZ od rodziny Pasterskich
  3. + MARIANNA CZUBA 0d córki Eli z rodziną

18,00

  1. + GRZEGORZ MALANT od Marcina Murakowskiego z żoną                i dziećmi
  2. + STANISŁAW GULCZYŃSKI 19 rocz. śm.
  3. + TERESA ŁUCZAK od Doroty i Aleksandry

SOBOTA – 11.09.2021 r.

7,30

  1. + STEFAN MACHOLA od sąsiadów Kordylasińskich z Węglewa
  2. + TADEUSZ ETYNKOWSKI od rodziny Budków i Barbary Osajdy
  3. + ZOFIA I PIOTR Drewniak

16.00 

ślub: Chojnacka – Antkowiak

18,00

  1. BRONISŁAWA GARBARCZYK od Gertrudy Klaja z synem Konradem i córką Alicją z Bierunia
  2. + TADEUSZ KRAKOWSKI gr. 11
  3. + ZOFIA MAKOWSKA od sąsiadów Krasińskich

XXVI  NIEDZIELA ZWYKŁA 12.09.2021 r.

8,00

  1. + STEFANIA, STANISŁAW I KAZIMIERZ KALISCCY
  2. + TADEUSZ KRAKOWSKI gr. 12

8,00 – BIELAWY

  1. + IRENEUSZ GOŁDYN

10,00

  1. DZIĘKCZYNNA ZA DAR ŻYCIA 64 URODZIN BARBARY Z PROŚBĄ     O DALSZE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO od męża Jerzego i córki Anny

12,00

  1. + STEFANIA I ZYGMUNT ANTCZAK ORAZ ICH RODZICE

18,00                                                               

  1. + MARIANNA SOMPOLSKA
  2. + PIOTR KORDYLEWSKI od Doroty i Janusza Szymańskich                  z synami