Ogłoszenia Duszpasterskie 04.07.2021

Parafia Matki Bożej Pocieszenia w Kawnicach

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

04 lipca 2021 r.

 

Życząc wszystkim miłego, pełnego wrażeń wypoczynku, przypominamy, że czas urlopów i wakacji nie zwalnia nas z codziennej modlitwy i uczestnictwa w niedzielnej mszy św.

W lipcu i sierpniu, nie będzie w Bielawach mszy św. w dzień powszedni.  Rozkład niedzielny pozostaje bez zmian.

Kancelaria parafialna w wakacje czynna jest we wtorki i czwartki przez pół godziny po mszy św. wieczornej, a więc od 18,30 do 19,00 i w sobotę od godz. 9,00 do 10,00.

Ze względu na urlopy, okazja do spowiedzi św. w okresie wakacyjnym w Kawnicach będzie 15 minut przed każdą mszą św. Podczas mszy świętych może nie być kapłana w konfesjonale.

Ofiary składane na tacę za tydzień w drugą niedzielę miesiąca, tradycyjnie przeznaczone będą na prace remontowe prowadzone          w naszym parafialnym kościele. Niech Bóg błogosławi darczyńcom.

O zakup kwiatów i przygotowanie kościoła na niedzielę 11 lipca prosimy mieszkańców Kraśnicy Wsi z przyległą Kolonią. Serdecznie dziękujemy.

W przyszłą niedzielę 11. 07.2021 Salezjanin Ks. Proboszcz                     z Aleksandrowa Kujawskiego Ks. Ireneusz Śliwiński w naszej Parafii, będzie głosił Słowo Boże i będzie zbierał ofiary do puszki na budujący się dom dziecka w Jego Parafii.

W minionym tygodniu został odnowiony metalowy krzyż                    i zamontowany na kopule naszego kościoła , który został zwalony przez wiatr. Koszt wszystkich prac wyniósł 1500 zł.