OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27.06.2021 r.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA  27 czerwca 2021 r.

Uroczystości ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy celebrować będziemy dzisiaj podczas mszy św. o godzinie 12,00. Sumie odpustowej i następującej po niej procesji wokół kościoła, przewodniczyć będzie salezjanin ks. Wojciech Lipowicz z Konina. Główny celebrans wygłosi także kazanie. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy i prosimy o piękne przygotowanie liturgii i orszaku procesyjnego.

W czasie wakacji w lipcu i sierpniu, nie będzie w Bielawach mszy św. w dzień powszedni. Rozkład niedzielny pozostaje bez zmian.

Kancelaria parafialna w wakacje czynna będzie we wtorki i czwartki przez pół godziny po mszy św. wieczornej, a więc od 18,30 do 19,00 i w sobotę od godz. 9,00 do 10,00.

Ze względu na urlopy, okazja do spowiedzi św. w okresie wakacyjnym w Kawnicach będzie 15 minut przed każdą mszą św. Podczas mszy świętych może nie być kapłana w konfesjonale.

W minionym tygodniu odnowiona została, zniszczona przez czas i warunki atmosferyczne, figura MB Wspomożycielki Wiernych znajdująca się na placu przykościelnym. Wkrótce terakota na cokole figury zastąpiona będzie obudową granitową. Koszt wszystkich prac wyniesie ok. 5000 zł.

Życząc wszystkim miłego, pełnego wrażeń wypoczynku, przypominamy, że czas urlopów i wakacji nie zwalnia nas z codziennej modlitwy i uczestnictwa w niedzielnej mszy św.

Zmiana tajemnic Żywego Różańca w niedzielę 4 lipca odbędzie się wyjątkowo po mszy św. O godzinie 8,00.

O zakup kwiatów i przygotowanie kościoła na  niedzielę 04 lipca prosimy mieszkańców Kraśnicy Kolonii. Serdecznie dziękujemy.

INTENCJE MSZALNE / MODLITWA DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

W minionym tygodniu odeszła do Pana:
+ Janina Wróbel, lat 79, zam. w Zarzynie
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
W zakrystii można odebrać rozkład intencji mszalnych zamówionych na pogrzebie śp. Janiny, są one także dostępne na stronie internetowej parafii.

Modlitwa za solenizantów, jubilatów i dobrodziejów