INTENCJE MSZALNE 04.04 – 11.04.2021 r.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 04.04.2021 r.
6.00
1. ZA PARAFIAN
10,00
1. Dziękczynna za dar życia URSZULI OLESZCZAK w 65 rocznicę urodzin z prośbą o dalsze błogosławieństwo od siostry Barbary
2. Intencja Róży Żywego Różańca pw. Bożego Miłosierdzia
11,00 – Bielawy
1. + ZOFIA WIETECKA od siostry Stanisławy
12,00
1. + GENOWEFA TYCZKOWSKA od syna Zenka z rodziną
18,00
1. + JÓZEF MACIEJEWSKI 10 r. śm. od żony i córek z rodzinami
PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY 05.04.21 r.
8,00
1. + HELENA i ZENON SIBIŃSCY oraz RODZICE, DZIADKOWIE i cała rodzina SIBIŃSKICH
10,00
1. W intencji DRUCHÓW OSP w Kawnicach
2. + JADWIGA RYBARCZYK od wnuczki Marii z mężem i prawnukiem Michałem
11,00 – Bielawy
1. + RYSZARD, WERONIKA, JÓZEF i zmarli z rodziny BUGAJ
12,00
1. + HENRYKA(f) JUŚKIEWICZ od córki Izabeli z mężem i dziećmi
18,00
1. + FRANCISZEK BĄCZAK 25 r. śm.
WTOREK – 06.04.2021 r.
7,30
1. + BRONISŁAWA(f) GARBARCZYK od Aliny Wypychowskiej i rodziny
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 1)
3. + JERZY KRUCKI od Edyty i Adama Mazgajczyków
18,00
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od rodziny Paszków z Konina
2. + ANNA SZUMNIAK od sąsiadów: Łukasiewiczów i Kordylewskich
3. + HELENA i JÓZEF KAŹMIERCZAK od rodziny Kordylewskich
ŚRODA – 07.04.2021 r.
7,30
1. + GRZEGORZ MALANT od sąsiadów Szubińskich
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 2)
3. + JADWIGA DYBCZAK od Szustakowskich z Konina
17,00 – Bielawy
1. + TADEUSZ ETYNKOWSKI od róży św. Józefa
18,00
1. + MARIA NOWAK od pracowników Urzędu Miejskiego w Golinie
2. + TELESFOR KUZNOWICZ od rodziny Piekarskich
3. + EUGENIUSZ OLEJNIK od Marleny z Kamilem
CZWARTEK – 08.04.2021 r.
7,30
1. + KRYSTYNA FRĄTCZAK – SENDECKA od Moniki i Przemysława Lewandowskich z dziećmi
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 3)
3. + MIROSŁAWA(f) KWIATKOWSKA od uczestników pogrzebu
18,00
1. + HELENA STASZAK
2. + URSZULA JACKOWSKA od rodziny Gertnerów
3. + DANUTA
PIĄTEK – 09.04.2021 r.
7,30
1. + LUCYNA KRAKOWSKA 16 r. śm.
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 4)
3. + DARIUSZ i JÓZEF GÓRNI oraz DOMICELA i DOMINIK STAWARCZYK
18,00
1. + ANDRZEJ GLAPA od Haliny i Andrzeja Bartczaków
2. + HELENA GŁOWACKA od Elżbiety i Janusza Cieślaków
3. + WŁADYSŁAW WOŹNIAK od Andrzejewskich i Józefy(f) Bryl
SOBOTA – 10.04.2021 r.
7,30
1. + ZDZISŁAW FRANKOWSKI 4 r. śm. od żony z rodziną
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 5)
3. ZA PARAFIAN
16,00
1. ŚLUB: Nikola – Kamil
18,00
1. + ŁUCJA KARPIŃSKA od pracowników „ORANGE”
2. + RYSZARD ANKLEWICZ od Beaty i Przemysława Sochów
3. + STANISŁAW WACZYŃSKI od chrześniaczki Doroty z rodziną
II NIEDZIELA WIELKANOCNA czyli MIŁOSIERDZA BOŻEGO 11.04.2021 r.
8,00
1. + JAN i GENOWEFA ŻEROMSCY
2. + HENRYKA(f) I WALENTY KOŁODZIEJCZAK
10,00
1. + ZOFIA POGORZELSKA 5 r. śm. i FLORENTYNA JAŚKOWIAK 32 r. śm.
11,00 – Bielawy
1. + BOGUSŁAW MACIASZEK od żony z rodziną
12,00
1. + JAN PODLASIŃSKI 5 r. śm. i syn NORBERT
18,00
1. + STANISŁAW KOBIERSKI (11 r. śm.), HERMENEGILDA KOBIERSKA, WŁADYSŁAWA KOLASIAK
2. + LESZEK TOKARCZYK (greg 6)