INTENCJE MSZALNE 14.02 – 21.02.2021 r.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.02.2021 r.
8,00
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 21)
2. + ZOFIA i ANDRZEJ BEKKER
10,00
1. + TELESFOR KUZNOWICZ od Marzeny i Jacka Katulskich
11,00 – Bielawy
1. + GENOWEFA SZCZEPAŃSKA od rodzin: Chwacińskich z Posady i Roszaków z Kraśnicy
12,00
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od Marysi, Ilony i Tomka z rodzinami
18,00
1. + MARTA WRÓBLEWSKA od Haliny i Krystyny z rodzinami
2. + JAN KWITOWSKI od wnuczki Karoliny
PONIEDZIAŁEK – 15.02.2021 r.
7,30
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 22)
2. + Zbiorowa za zmarłych w 15 dzień tygodnia
3. + JADWIGA DYBCZAK od siostry Agnieszki z córkami
18,00
1. + HENRYKA(f) JUŚKIEWICZ od rodziny Wojciechowskich
2. + JAN KWITOWSKI od teściów Kałużnych
3. + JAN KWITOWSKI od pracowników NET – SERVICE 24
WTOREK – 16.02.2021 r.
7,30
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 23)
2. + PAWEŁ FURMANIAK od Pawła i Elżbiety Majkowskich
3. + ADAM BYLEWSKI 4 r. ś. od rodziny
18,00
1. + MARIA NOWAK od siostry z mężem i rodziną
2. + STANISŁAW GŁOWACKI od córki Asi z mężem i dziećmi
3. + KAROL CHOJNACKI od Józefa Chojnackiego i rodziny Bernaczyków
ŚRODA POPIELCOWA – 17.02.2021 r.
8,00
1. + HELENA GŁOWACKA od Józefa z dziećmi i wnukami
2. + KRYSTYNA FRĄTCZAK – SENDECKA od prawnuczki Martyny z mężem
10,00
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 24)
17,00 – Bielawy
1. +
18,00
1. + CZESŁAW KAŹMIEROWSKI od Danuty i Zdzisława Fabiszaków z rodziną
2. + EUGENIUSZ OLEJNIK od siostrzeńców: Henryka i Marka z rodzinami
3. + GENOWEFA KARPIŃSKA od Ksawery(f) Martynowicz z rodziną
CZWARTEK – 18.02.2021 r.
7,30
1. + STANISŁAW ANDRZEJAK od Zakładu Pogrzebowego Dyderskich ze Starego Miasta
2. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 25)
3. + GENOWEFA TYCZKOWSKA od syna Stanisława
18,00
1. + ŁUCJA KARPIŃSKA od Maryli Stefaniak z rodziną
2. + ANNA SZUMNIAK od rodziny Frankowskich
3. + JAN KWITOWSKI od pracowników firmy NEXOTECH strefy Kalisz
PIĄTEK – 19.02.2021 r.
7,30
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 26)
2. + JADWIGA RZĄDKOWSKA od Jarka i Sylwii Poniedziałków oraz Sandry Nowickiej z rodziną
3. + JERZY KRUCKI od Oli i Mirka z rodziną
18,00
1. + URSZULA JACKOWSKA od rodzin: Malinowskich, Szotów i Bruździaków
2. + SABINA CHOJNACKA 1 r. śm.
3. + PAWEŁ FURMANIAK od teściowej Jadwigi Mentalewicz
SOBOTA – 20.03.2021 r.
7,30
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 27)
2. + JAN KWITOWSKI od Zdzisławy i Wiesława Ciarnciaków z rodziną
3. + GRZEGORZ MALANT od rodziny Antkowiaków z Kawnic
18,00
1. + BRONISŁAWA(f) GARBARCZYK od Doroty i Lidii Karolewskich
2. + TERESA KARMELITA od sąsiadki z dzieciństwa Zofii Dziublewskiej z mężem i rodziną Kołatów
3. + JADWIGA TOMICZEK od córki Violetty z mężem Piotrem
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.02.2021 r.
8,00
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 28)
2. + EDWARD i HELENA NIEDZIELSCY od córki
10,00
1. + MARTA I EDMUNT GRABIA od dzieci i wnuków
11,00 – Bielawy
1. + STANISŁAW, FRANCISZEK, WIKTORIA ŚRUTOWSCY
12,00
1. ZA PARAFIAN
18,00
1. + STANISŁAW GŁOWACKI od córki Żanety z mężem i córką
2. + ZENON GŁOWACKI 7 r. śm. i zmarli z rodziny GŁOWACKICH