INTENCJE MSZALNE 07.02 – 14.02.2021 r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA 07.02.2021 r.
8,00
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 14)
2. + MARIANNA GULCZYŃSKA i MARIANNA UGORSKA
10,00
1. + Intencja Róży Żywego Różańca pw. Królowej Kościoła
11,00 – Bielawy
1. + STANISŁAW, BRONISŁAWA(f), JAROSŁAW, SABINA BUDNI
12,00
1. + Dziękczynna za dar życia w dniu 39 urodzin ANNY z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże od rodziców
18,00
1. + GENOWEFA KARPIŃSKA od Klary Czerniejewskiej
2. + MARTA WRÓBLEWSKA od prawnuczki Dominiki i Amelii
PONIEDZIAŁEK – 08.02.2021 r.
7,30
1. + JADWIGA RZĄDKOWSKA od uczestników pogrzebu
2. + KAROL CHOJNACKI od Natalii i Piotra z synem Emanuelem
3. + JADWIGA DYBCZAK od siostry Katarzyny z mężem i córką
18,00
1. + ANNA SZUMNIAK od rodziny Wujkowskich
2. + URSZULA JACKOWSKA od bratowej Nepomuceny i Wiktorii
3. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 15)
WTOREK – 09.02.2021 r.
7,30
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 16)
2. + JAN CHAŁUPNICZAK w r. śm.
3. + KRYSTYNA FRĄTCZAK – SENDECKA od wnuczki Wioletty z rodziną
18,00
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od szwagra Piotra z żoną i córką Igą
2. + EUGENIUSZ OLEJNIK od kolegów: Stanisława Antkowiaka i Stanisława Kopczyńskiego
3. + JAN KWITOWSKI od żony
ŚRODA – 10.02.2021 r.
7,30
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 17)
2. + PAWEŁ FURMANIAK od Karola i Urszuli Furmaniaków z synem
3. + GENOWEFA TYCZKOWSKA od syna Pawła z żoną i córką Magdaleną
17,00 – Bielawy
1. +
18,00
1. + TERESA KARMELITA od rodziny Kordylasińskich
2. + JACEK TOJER z okazji imienin
3. + JAN KWITOWSKI od wnuczki Kingi
CZWARTEK – 11.02.2021 r.
7,30
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 18)
2. + ELŻBIETA RATAJCZYK od rodziny Bartoszewskich
3. + TADEUSZ MIELCAREK od Marianny Masłowskiej z rodziną
17,00
1. W INTENCJI CHORYCH
18,00
1. + STANISŁAW ANDRZEJAK od kolegów kierowców z byłego Urzędu Wojewódzkiego w Koninie
2. + ŁUCJA KARPIŃSKA od koleżanki Reni z mężem Jackiem i córkami z Konina
3. + JAN KWITOWSKI od rodzin: Ceglewskich i Bartczaków z Węglewa
PIĄTEK – 12.02.2021 r.
7,30
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 19)
2. + GRZEGORZ MALANT od chrześniaczki Doroty z mężem i córką
18,00
1. + RYSZARD ANKLEWICZ od rodziny Dryjerów
2. + JAN BUDNER od Moniki Skąpskiej i Joanny Hajdasz z rodzinami
3. + JAN KWITOWSKI od syna Karola z rodziną
SOBOTA – 13.03.2021 r.
7,30
1. + SABINA KUBIAK od rodziny Łukomskich
2. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 20)
3. + JERZY KRUCKI od Ewy Kapitan z rodziną
18,00
1. + KAZIMIERZ WĘCŁAWIAK od teściowej Daromiły Kopczyńskiej
2. + BRONISŁAWA(f) GARBARCZYK od Zofii i Jana Włodarczyków z Gosławic
3. + JAN KWITOWSKI od syna Jacka z żoną i dziećmi
VI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.02.2021 r.
8,00
1. + ANDRZEJ GLAPA (greg. 21)
2. + ZOFIA i ANDRZEJ BEKKER
10,00
1. + TELESFOR KUZNOWICZ od Marzeny i Jacka Katulskich
11,00 – Bielawy
1. + GENOWEFA SZCZEPAŃSKA od rodzin: Chwacińskich z Posady i Roszaków z Kraśnicy
12,00
1. + CZESŁAW GARBARCZYK od Marysi, Ilony i Tomka z rodzinami
18,00
1. + MARTA WRÓBLEWSKA od Haliny i Krystyny z rodzinami
2. + JAN KWITOWSKI od wnuczki Karoliny